logo min

Nazywam się Justyna Guzewska, jestem dyplomowaną fizjoterapeutką (terapeuta metody NDT-Bobath) oraz instruktorem masażu Shantala i Doradcą Noszenia ClauWi®. Posiadam prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty o numerze 3285.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam podczas studiów na kierunku fizjoterapia Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu i m.in. w:

  • Klubie Integracyjnym Dzieci i Młodzieży Sprawnej Inaczej „AZYL”,
  • Wielkopolskim Centrum Rehabilitacji i Profilaktyki Niepełnosprawności Dzieci i Młodzieży,
  • ośrodku FALMED Rehabilitacja Ruchowa.

Obecnie współpracuję ze Szpitalem Dziecięcym „Polanki” w Gdańsku, a także z Przedszkolem "Krasnoludek" (Gdańsk - Osowa) oraz Przedszkolem Uśmiech Dziecka (Gdańsk - Karczemki). Prowadzę firmę JulaMed Fizjoterapia.

Zarówno we własnej praktyce, jak i we współpracy z różnorodnymi ośrodkami rehabilitacji niezwykle ważne i cenne są nowe umiejętności, które regularnie zdobywam, uczestnicząc w specjalistycznych kursach i konferencjach naukowych z zakresu fizjoterapii – głównie neurologii dziecięcej. We wrześniu 2017 roku podjęłam naukę na kierunku Osteopatia w Osteopathie Schule Deutschland (OSD Polska) w Warszawie.

By móc lepiej rozumieć trudności moich małych pacjentów, a także ich rodzin - w 2018 r. ukończyłam studia magisterskie na kierunku Psychologia na Uniwersytecie SWPS w Sopocie.

Aktualności